Koniec związku Mikrocypka i 20-latki. Zniknęły pieniądze i uczucie

Rozrywka

Reklama

Wiele osób spodziewało się, że tak to się skończy. Mikrocypek, a głównie jego otoczenie wyjaśniło, co się wydarzyło.


  • Streamer Mikrocypek nagle zaczął streamować na TT ze swoją „nową dziewczyną”. Nikt z jego bliskich osób nie wiedział o tym, że mają być jakiekolwiek streamy,
  • Była tam osoba trzecia, przedstawiana jako brat, potem kolega. Finalnie okazało się, że to chłopak dziewczyny,
  • Wszyscy boostowali bardzo różne konta, zarabiali też pieniądze ze streamów,

Dziewczyna i Mikrocypek umówili się na to, że będą udawać związek. W trakcie Mikrocypek jednak zrobił sobie nadzieje, że 20-latka zostawi swojego chłopaka właśnie dla Cypriana. Nadal w tym wszystkim jest masa dziwnych informacji, natomiast wygląda na to, że dziewczyna po prostu chciała sobie zrobić na Cypku zasięgi.

Według relacji, jakie pojawiają się u Cypriana, to dziewczyna proponowała streamy i wpadła na pomysł udawania związku. W ogóle największą abstrakcją jest tutaj chłopak tej dziewczyny. Wyobraźcie sobie, że Cypek normalnie klepie Waszą partnerkę, trzyma ją za udo, przytula się, ona do niego, a Wy siedzicie sobie obok.

Reklama

Koniec miłości i koniec pieniędzy

Reklama

Cypek zrobił sobie w tym wszystkim nadzieje. Wiele osób miało bardzo duże obawy widząc to, co się dzieje. Bliskie dla streamera osoby zaczęły interweniować. Zablokowano między innymi pieniądze z transmisji.

Początkowo pieniądze miały iść do Cypka, natomiast 20-latka ponoć stwierdziła, że ona płaci za swój hotel, więc to jej należą się pieniądze. Wpłaty zostały zablokowane.

„No Cyprianowi jest głupio powiedzieć to samemu, dlatego powiem to ja, bo źle mu jest się przyznawać, że no płakał przez nią wczoraj i to nie raz. Bo narobiła mu dość sporą nadzieję i jak mu pokazaliśmy te wszystkie filmik i z nią i co ona pisze, co ona mówi, że tylko dla kasy itd. z Cyprianem to no popłakał się i to nie raz, potem byliśmy w restauracji, to znowu się popłakał w samej restauracji. I mu jest głupio się przyznać, no bo wiadomo, nie chciał się zauroczyć że tak to nazwę. A to, że tak się stało, bo ona mu pozwalała na dużo i robiła mu tak… Bądźmy szczerzy, narobiła mu nadziei, dała się przytulać, sama się przytulała, łapała go za ręce, jakieś 50 dych za buziaczki i było mu bardzo przykro (…)”

Najważniejszy moment wyjaśnień:

Video

Cały VOD jest dostępny na kanale Cypka na Twitchu – www.twitch.tv/mikrocypek1

Z obecnej wersji wynika tyle, że jakaś dziewczyna i jej chłopak zbliżyli się do Cypka. Umówili się na spotkanie i zaczęli sobie robić streamy, maksymalnie promując swoje osoby, zbierając przy tym kasę. Gdy ludzie się zorientowali w tym, co się dzieje, zablokowano wpłaty i zaczęły się rozmowy z Cypkiem. Jej wersja:

Video

Tam wątków jest więcej, bo ta 20-latka teraz ponoć popłakuje z tego, jak to się potoczyło. Jej tata też pisze do ludzi jakieś dziwne wiadomości. Ta para chyba się nie spodziewała tego, że Twich to nie TT, że tutaj nikt nie będzie na siłę family friendly i jeżeli coś wygląda słabo, to będzie to nagłośnione i odpowiednio skomentowane.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej