w

Dziewczyna od Mikrocypka wydaje oświadczenie, pokazując prywatne głosówki

Reklama

Dziewczyna, o której było niesamowicie głośno w kontekście Mikrocypka, postanowiła na poważnie zabrać głos.


Czy to oświadczenie cokolwiek zmienia? To już każdy musi ocenić sobie sam. Cypek wspominał w rozmowie z Rybsonem, że nie miał wiedzy odnośnie tego, że dziewczyna przyjedzie ze swoim chłopakiem.

Finalnie wygląda to tak, że to miał być żart. Żart, który wyszedł raczej słabo, biorąc pod uwagę fakt, że nikt na tym wszystkim nie skorzystał, a ludzie są po prostu zniesmaczeni. Dziwnie się to potoczyło.

Oświadczenie dziewczyny

Reklama

Z wiadomości, które pokazała sama dziewczyna, wynika jedno – Mikrocypek wiedział, że ta ma chłopaka i to bardzo dobrze. Nagranie przyspieszone, bo kto ma czas słuchać:

Video

TT: https://www.tiktok.com/@kxciosek

Wniosek jest jeden – Cypek wiedział o chłopaku. Musiało to być ustalone, by mówić o tym, że to jest brat, potem kolega, następnie nie tłumaczyć ludziom tego, jak to faktycznie wygląda. W ogóle w tej sprawie jest tyle dziwnych zwrotów akcji i niewyjaśnionych relacji, wiadomości, że rośnie tu nowa gwiazda.

Dalej nie wiadomo, co z kasą zebraną na streamach. Wszędzie się mówi, że dziewczyna wzięła ją dla siebie mimo zapewnień, że jednak odda Cypkowi. Z drugiej strony obecnie ciężko wierzyć w cokolwiek, co mówi streamer.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka