w

Laluna “zastrasza” kanały commentary? Zawodniczka Fame MMA i coraz więcej kontrowersji wokół niej

Laluna to zdecydowanie osoba, o której ostatnio w sieci mówi się coraz więcej. Teraz dochodzą do tego wszystkiego kolejne dość dziwne sytuacje.


Laluna to bardzo ciekawa osoba, która pojawiła się w Internecie wchodząc do niego z telewizji. Ma to swoje konsekwencje, których ani Internet, ani sama Laluna nie przewidziała. Od kilku dni sieć magluje temat ewentualnych podróbek, zachowania samej Laluny, jej otoczenia i pojęcia “hejt”.

Podczas jednego z ostatnich streamów Sylwester Wardęga wspomniał, że jest pewna sprawa związana z Laluną i jednym z kanałów commentary:

Klip: TubeShoter

O co chodziło?

Potem Sylwester dodał na swoim Twitterze wiadomość o zastraszaniu kanałów commentary. Ludzie wprost powiązali to z Laluną, choć na ten moment nigdzie nie zostało to potwierdzone.

Wardęga wypowiedział się na ten temat także na swoim Instagramie, bardzo potępiając całe zjawisko. Chodziło o dzielenie się adresami youtuberów, które są wpisane w CEIDG.

Nie wiadomo, jak ta cała sytuacja się zakończy. Póki co coraz większa ilość twórców nagrywa o Lalunie, komentuje jej zachowanie, wyszukuje kolejnych przedmiotów sprzedawanych przez jej Instagram.