w

Lexy z zaskakująco negatywnymi słowami o Mai Staśko. Maja mocno zdziwiona takim obrotem spraw

Lexy, polska youtuberka, na swoim Story mówiła o potencjalnych walkach na High League. Wypowiedziała się również o Mai Staśko.


To, że Lexy będzie walczyć, nie jest jakąś wielką niespodzianką. Można powiedzieć, że jej starcie na High League jest już pewniakiem. Nadal nie wiadomo, z kim przyjdzie jej spotkać się w oktagonie, ale ponoć w pierwszej kolejności ma to być „łatwiejsza przeciwniczka”, bo „trudniejsza” niestety nie da rady.

W każdym razie, na Story pojawiły się także słowa skierowane do Mai Staśko. Lexy wprost napisała, że nie chce mieć z nią nic wspólnego. Na to odpowiedziała sama Maja, która nie ukrywała zaskoczenia.

Lexy vs Maja Staśko

Nie jest to poddymienie pod walkę, bo Lexy pisze, że nie chce mieć nic wspólnego z Mają Staśko i nie chce w żaden sposób jej promować.

Jest to dość zaskakujące, ale nie jakoś szczególnie. Wcześniej Lexy nie wypowiadała się o Mai, ale najwyraźniej jej poglądy uległy zmianie. Całe Story:

Klip: Jncognito

Na to odpowiedziała Maja Staśko. Na Instagramie była mocno zaskoczona, poświęciła youtuberce łącznie kilka „kafelków”, natomiast widać, że ją to w pewien sposób ukłuło. Influencerka nie wie, skąd wzięły się takie słowa w jej kierunku.

Klip: mixxx jutube

Raczej to nie będzie miało ciągu dalszego, w końcu Lexy nie chce promować Mai Staśko, a jednak w ten sposób poniekąd to robi.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka