w

Wiadomo, kto wygrał Twoje5Minut? Zdradziło ją kilka rzeczy. Widzowie mogą być rozczarowani

Jedna z chyba najbardziej kontrowersyjnych osób w T5M prawdopodobnie wygrała. To jednak na razie tylko domysły bazujące na wskazówkach.


Druga edycja T5M dopiero się zaczęła, a ludzie już zaczęli spekulować na temat osoby, która prawdopodobnie wygrała. Należy do tego podchodzić z dystansem, przynajmniej na ten moment. Widzowie mogą być jednak nieco zawiedzeni, bo to pod adresem tej osoby jest sporo krytyki, chociażby na Twitterze.

Zdradzić ją miało kilka rzeczy. Ludzie śledzili polubione wpisy na Instagramie czy ogłoszenia na prywatnym koncie. I tak okazało się, że jedna z uczestniczek postanowiła nagle, w ciągu roku zrezygnować z wynajmowanego mieszkania.

To ona wygrała Twoje5Minut?

Jak wskazują użytkownicy Twittera, Pola niedawno dodała ogłoszenie na temat odstąpienia wynajmowanego przez nią pokoju. Może to oznaczać, że go nie potrzebuje, bo dostała się do projektu Friza.

Wątek ten łączy się również z innym – tutaj także wskazuje to na fakt, że Pola przynajmniej dotarła do finału, a i być może wygrała.

Pola jest uczestniczką, która wywołuje wiele emocji, ale chyba o to w tym między innymi chodzi. W końcu ma to być osoba, którą się zapamięta.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka