w

Lil Masti wyjawiła imię dziecka. Nie zabrakło negatywnych komentarzy

lilmasti

Lil Masti, czyli Aniela Bogusz, wyjawiła imię córeczki.


Aktualnie polski internet żyje narodzinami córeczki Friza i Wersow. Maja na świecie jest już kilkanaście dni, a już niedługo narodzi się kolejne dziecko znanej influencerki, czyli Anieli Bogusz – Lil Masti.

Do tej pory fani nie znali imienia córeczki, teraz już wiadomo, jak się nazywa i chociaż nie zabrakło słów wsparcia, pojawiły się też krytyczne komentarze.

Złe imię dla córki?

Wydawać by się mogło, że wybranie imienia dla dziecka nie powinno być kontrowersyjne. Decyzję o tym podejmują rodzice, ale jak widać, niektórzy nie mogą się z tym pogodzić. Zresztą wystarczy zobaczyć, jaka opinia jest o dzieciach nazwanych Brajan czy też Dżesika.

Aniela Bogusz z partnerem zorganizowali niedawno imprezę „baby shower”. To właśnie podczas niej zdradzono imię przyszłej córeczki.

Video

Oprócz filmu na YouTube para wrzuciła także zdjęcie na Instagrama. Fani Gry o Tron mogą być zawiedzeni, ponieważ imię pisze się przez „i”, a nie „y”.

Jednak to nie fani Siedmiu Królestw przyczepili się do Lil Masti. W komentarzach na Instagramie można wyczytać, że imię jest złe… ponieważ nie pasuje do ich nazwisk, a jeszcze inni przyznali, że to imię jak dla psa.

Na ich szczęście, to nie oni będą wychowywać Arię, więc i imię nie musi im się podobać. Pokazuje to tylko, że ludzie potrafią przyczepić się do wszystkiego. Nawet imienia dziecka, które samo w sobie do tej pory raczej nie budziło kontrowersji.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka