w

Zawodnik Prime MMA (z Hotel Paradise) aresztowany. Łącznie otrzymał aż 6 zarzutów

Jeden z zawodników Prime MMA został właśnie aresztowany. Według dostępnych informacji posiedzi przynajmniej 3 miesiące.


Łukasz K. jest znany z Prime MMA, ale najbardziej z programów telewizyjnych pokroju Hotel Paradise. W sumie grozi mu teraz 8 lat pozbawienia wolności. W tym momencie został aresztowany na 3 miesiące, ma łącznie 6 zarzutów.

Jest to spowodowanie lekkich obrażeń ciała swojej byłej partnerki, oprócz tego mężczyzna miał ją również nękać. Do zarzutów dochodzi również kradzież 14 tysięcy złotych oraz zniszczenia mienia o wartości 11 tysięcy złotych.

Aresztowany na 3 miesiące

Sąd przychylił się do decyzji prokuratury, zdecydowano się więc zatrzymać Łukasza K. Na razie jest to areszt tymczasowy na 3 miesiące. Okres ten naturalnie może się wydłużyć. O sprawie informowano już wcześniej, natomiast dla wielu będzie to zaskoczeniem.

Sprawa będzie mocno medialna, ale nie tak, jak pozostałe tego kalibru. Można się natomiast spodziewać, że co chwilę będą się pojawiać jakieś większe i mniejsze informacje na temat postępów. Łukasz K. nie był jakąś kluczową postacią w świecie freaków, więc każdy 5 minut po przeczytaniu zapomni, że to czytał.

Na Instagramie ma nieco ponad 70 tysięcy obserwujących. Pod ostatnimi zdjęciami pojawiło się już mnóstwo wiadomości na ten temat.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka