w

Lody Genzie, gdzie kupić, ile kosztują, smak

Już od kilku tygodni mówiło się o tym, że powstają lody Genzie. Zdradziło to złożenie wniosku w urzędzie znaków towarowych.


Lody Genzie pojawią się już niedługo. Póki co wiadomo było tylko tyle, że trwają nad nimi prace. Teraz są przynajmniej jakieś sensowne konkrety. Lody Genzie dostały swoje opakowanie, ale i datę, od której rozpocznie się cała promocja.

Z etykiety wiadomo, że smak to między innymi arbuz i limonka:

https://pbs.twimg.com/media/GG9KgmFX0AACQj3

Lody Genzie kiedy i gdzie?

Lody pojawią się początkowo tylko w Żabce, choć w komunikatach jest powiedziane, że ogólnie będą dostępne tylko tam. Promocja ma się rozpocząć stosunkowo niedługo, bo 28.02.2024.

https://pbs.twimg.com/media/GG9KgmFX0AACQj3

Sam produkt zapewne doczeka się swojej premiery raczej bliżej lata, bo obecnie lody nie cieszą się jakąś wielką popularnością, oczywiście ze względu na panującą porę roku. Nie ma w tym nic zaskakującego.

Żabka na pewno sporo na tym zyska. Póki co wygląda to tak, jakby w ogóle lody Genzie miały być dostępne tylko tam i to nie przez powiedzmy dwa pierwsze tygodnie, a ogólnie. Jeżeli tak będzie, to na pewno Żabka zyska masę nowych klientów. Nie ma co jednak liczyć na powtórkę, jaka była przy lodach Ekipy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka