w

Los Twoje5Minut został przypieczętowany. Friz mówi wprost

Reklama

Jest to na pewno smutna wiadomość dla wszystkich, którzy chcieli oglądać kolejną edycję programu T5M.


Program Twoje5Minut cieszył się sporą popularnością, dlatego nic dziwnego, że masa osób czekała na kolejną edycję. Niestety, to póki co nie nastąpi. Wiele osób miało nadzieje, że Friz gdzieś tam już myśli o kolejnych influ, ale nic takiego nie ma w planach.

I nie ma tutaj mowy o kilku tygodniach. Friz w filmie Weroniki poinformował, że na T5M nie ma żadnych planów, na pewno w tym roku. Czyli trzeba czekać przynajmniej i to przy najlepszych wiatrach do 2025 roku.

Twoje5Minut nie w 2024 roku

Reklama

Friz mówi, że nie ma czasu zajmować się kolejnymi dziećmi i coś w tym jest. Z resztą nie ma też po co rzucać się na kolejną edycję programu, skoro póki co Genzie i Ekipa jako taka radzą sobie bardzo dobrze.

Video

Na pewno gdzieś tam jest to smutna informacja dla wszystkich, którzy lubią ten program, ale da się zrozumieć samego Friza. W końcu Ekipa co chwile inwestuje w nowe rzeczy, cały czas się rozwija i idzie do przodu.

Taki program to mnóstwo dodatkowych obowiązków i potencjalnych problemów. Póki co Karol najwyraźniej chce się skupić na innych rzeczach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka