w

Ma większe wyświetlenia, niż Friz. Karol przyznał, że w końcu ma godną siebie konkurencję

Jest na polskim Youtube osoba, która ma większe wyświetlenia od Friza. Co ciekawe, Karol miał przyznać, że jest to dla niego godna konkurencja.


To, że Friz przez lata nie miał żadnej sensownej konkurencji, nie jest wielkim zaskoczeniem. Wyświetlenia youtubera były tak duże, że nikt oprócz wielkich wytwórni muzycznych nie mógł się do nich zbliżyć.

Teraz sytuacja się odwróciła. Na polskim Youtube od miesięcy jest ktoś, kto notuje większe wyświetlenia, niż główny kanał Friza. Nadal oczywiście jest Genzie, mające ponad 50mln wyświetleń miesięcznie, ale i ten pułap udało się kilkukrotnie przełamać.

Friz przyznał, że to godna konkurencja

W wywiadzie u wip bros pojawił się “Czvnik”, którego miesięcznie ogląda po kilkadziesiąt milionów ludzi. Wiele osób do niedawna nie wiedziało, kim on jest, natomiast teraz to się powoli zmienia. W ostatnim miesiącu youtuber zanotował 33mln wyświetleń.

W tym samym momencie Friz miał ich 27 milionów.

Co ciekawe, rekordy obu youtuberów przebijają 100 mln. Rekordowo Friz zaliczył 157 mln wyświetleń w jeden miesiąc. Rekord Czvnika to 109 milionów. Teraz gdy youtuberzy idą łeb w łeb, a Friz nagrywa coraz więcej shortów, ludzie chętniej spoglądają na content Czvnika.

Z tego powodu youtuber pojawił się na wywiadzie, podczas którego wspomniał o Frizie i o tym, że Karol postrzega go jako sensowną konkurencję:

Friz jakby do tej pory moim zdaniem robił inny content, bo mógł jeszcze to robić, bo nie miał konkurencji. Zresztą mi to powiedział otwarcie, że to jest fajne, że ktoś się pojawił, bo to go rusza do działania i to jest super (…). – 22:50 na filmie u wip bros.

Czvnik zyskał swoją popularność głównie na Shortach. Nie jest to jakąś tajemnicą, jego kanał wygląda tak:

Friz z pewnością o tym wie, bo z kolei kanał Karola prezentuje się następująco:

Też masa shortów przeplatanych ze zwykłymi filmami. Zdecydowanie jest to obecnie konkurencja, ale bardziej pozytywna. Obaj youtuberzy czują, że muszą dawać z siebie 100%.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka