w

Malik skomentował walkę Natsu i Lexy podczas High League. Cała publiczność ucichła po tych słowach

Malik Montana zorganizował galę High League. Jako gospodarz wbijał szpilki wszystkim uczestnikom, do pewnego momentu.


W ostatnich dniach sporo mówi się o gali High League, która została zorganizowana przez znanego rapera – Malika Montanę. Do walki staną między innymi takie osoby, jak Medusa, Bonus BGC, Japczan, Lil Masti czy Lexy oraz Natsu w walce wieczoru.

Gospodarz całego wydarzenia wbijał szpilki wszystkim zawodnikom, co jak na jego funkcję było czymś nietuzinkowym i spodobało się widzom gali.

Co takiego powiedział Malik, że sala aż ucichła?

W pewnym momencie Malik miał wypowiedzieć się na temat najciekawszej w jego opinii walki wieczoru. Zwrócił uwagę szczególnie na pojedynek Natsu z Lexy, gdyż jak sam zauważył:

Tutaj mamy jedną stronę, która bardzo lubi McDonalda jeść, a tutaj mamy drugą osobę, która się lubi pilotami do TV bawić między innymi. 

Klip: https://www.youtube.com/user/DihoTV

Natsu nie obraziła się za te słowa, choć faktycznie były mocne. Oczywiście nie był to jedyny, zabawny komentarz Malika, który rozbawił publiczność. Świetnym przykładem jest tutaj Kolar, który w pewnym momencie podniósł głos, na co szybko zareagował włodarz High League:

Klip: https://www.youtube.com/user/DihoTV

Emocje wokół konferencji były spore, w związku z czym trzeba przyznać, że była naprawdę udana. Jeśli natomiast chodzi o komentarze Malika – część osób podziwia go za umiejętność panowania nad swoimi zawodnikami, czego bardzo często nie potrafią włodarze innych gali, inni natomiast uważają, że były one po prostu żenujące.