w

Mama Daniela Magicala zatrzymana przez policję podczas transmisji na Youtube

Nowy dzień, nowe rzeczy na U2. Streamy Magicala wywołują coraz więcej kontrowersji, z resztą dokładnie tak, jak można było przewidywać.


Nie wiadomo, ile te transmisje jeszcze potrwają. Patrząc na to, co tam się dzieje, to trudno sobie wyobrazić, by w 2023 roku miało to szansę się dłużej utrzymać. W każdym razie, Magical z rodziną nadal streamuje i nadal dzieją się tam dość dziwne sceny.

Wczoraj na Urzędniczą wezwana została policja. Ktoś zgłosił, że w mieszkaniu Zwierzyńskich znajdują się osoby nieletnie. Policja tego nie potwierdziła, natomiast zdecydowano się zabrać mamę Daniela.

Gosia zatrzymana przez policję

Pani Gosia została zakuta w kajdanki i wzięta na izbę wytrzeźwień. Sceny te zostały nagrane tak samo podczas transmisji na Youtube, jak i potem na TikToku, gdzie widać siedzącą na ziemi mamę Daniela.

Video

TikTok: https://www.tiktok.com/@halucyniak/video/7193777942588099846

Z tego, co wiadomo, Pani Gosia chciała wyprosić policję, a ta wówczas zainteresowała się bardziej jej osobą. Mama Daniela została zabrana na izbę i to w zasadzie koniec tej sytuacji. Magical naturalnie dzwonił potem do kogoś, a stream dotyczył już tylko tej jednej sprawy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka