w

Medusa stracił swoją szansę. Gdzie i kiedy oglądać walkę Pasha Biceps vs Marcin Dubiel?

Oryginalnie to Medusa, jeden z polskich youtuberów, a potem i streamerów, miał walczyć z Pashą, natomiast ze względu na kontuzję nie doszło do tego pojedynku.


High League oficjalnie ogłosiło walkę Marcina Dubiela z Pashą, starcie to odbędzie się podczas HL 6. Ma to być formuła MMA z limitem wagowym na poziomie 79.5 kg. Czyli w skrócie Dubiel znowu może albo się zakopać w treningach, albo pojawić się w sieci i pokazywać swoje przygotowania.

High League 6 ma się odbyć 18 marca 2023 roku w katowickim spodku. Do tej pory ogłoszono już kilka walk, z czego najciekawszą wydaje się starcie Najmana z Jackiem Murańskim. Podczas gali pojawi się też chociażby Lexy czy Denis Załęcki.

High League 6 – karta walk

Naturalnie całe starcie będzie można zobaczyć w systemie PayPerView. Wszyscy będą szukać darmowych alternatyw, natomiast ostatnio popularna strona została w pewien sposób „pokonana” i nie transmitowała już Fame MMA 17. Można się domyślać, że podobnie będzie z High League.

Oryginalnie Pasha miał walczyć z Medusą, natomiast do pojedynku finalnie nie dojdzie i w przyszłości raczej również się nie odbędzie.

Medusa zniknął bowiem z Twitcha, przeniósł się na TikToka i zapowiedział, że zawita niedługo na Youtube, gdzie ma normalnie streamować.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka