w

Medusa, streamer Twitch, odpowiada, czy Klaudia jest jego dziewczyną. Widzowie z TikToka będą zrozpaczeni

„Będzie Klaudia?” – to zdecydowanie jedno z najczęściej pojawiających się ostatnio pytań na polskim Twitchu.


Medusa i jego KongoTV zdecydowanie przejęło Twitcha w październiku. W tym momencie Medusa jest TOP 1 miesiąca i spokojnie można go już tytułować pełnoprawnym streamerem Twitcha. Jak pokazuje serwis streamerzy.pl:

Content Medusy jest bardzo różny, praktycznie codziennie robi on kompletnie inne rzeczy. Wiele opiera się o innych „aktorów” i „aktorki”. Na pewno wielu widzów zachęciła relacja z Klaudią, która po prostu dobrze pasowała do Twitcha.

Medusa odpowiada, czy Klaudia to jego dziewczyna

Medusa postanowił wyjaśnić, jak obecnie wygląda sytuacja z Klaudią. Widać, że masa osób na jego czacie to widzowie z TikToka, którzy nie bardzo w ogóle rozumieją samego Twitcha. Praktycznie co chwilę na czacie ktoś pyta co z Klaudią.

Widać to, szczególnie gdy na streamie jest obecna inna dziewczyna. Ludzie zaraz spamują imieniem Klaudii. Medusa w swoim filmie na Youtube odpowiedział, jak na ten moment wygląda ta relacja:

Nie, jest to moja przyjaciółka. Rozważałem to, czy mógłbym być z nią w związku. Gdzieś tam byliśmy, nasza relacja bardzo się zbliżała, aczkolwiek jest za fajną dziewczyną, ja tak jakoś się boję wejść w związek, że kogoś skrzywdzę. Zresztą, kto mnie śledzi ten wie, że się zakochuje codziennie kilkanaście razy i odkochuje.

W ostatnich godzinach popularność zdobywa klip, na którym Medusa mówi Klaudii, by ta się nie zakochiwała.

Video

Klip: WOWZA na Youtube

Temat ewentualnego związku na pewno będzie się przewijał i to bardzo często. Ludzie tak łatwo nie odpuszczą, zresztą też niektóre sytuacje podczas streamów wyglądają przynajmniej dwuznacznie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka