w

Miał być hit z influencerami, również z Twitcha, wyszła klapa. X-kom rezygnuje z Jasia Kapeli

Fot. x-kom

X-kom wpadł na genialny pomysł, by z okazji Black Friday nakręcić specjalny film, za którego scenariusz odpowiadał Jaś Kapela.


X-kom poinformował swoich odbiorców, że stworzył horror z udziałem popularnych influencerów. Wśród nich znalazła się Kinga Kujawska, Ziemniak czy znana z Twitcha Shiianah. Scenariuszem zajął się natomiast Jaś Kapela.

Jaś Kapela to postać niesamowicie kontrowersyjna, o której wiele osób dowiedziało się z Kanału Sportowego, konkretnie z jednego z Hejt Parków. Na reakcję Internetu nie trzeba było długo czekać.

X-kom wycofuje się z tego pomysłu

W sieci pojawiła się cała masa krytycznych głosów odnośnie zapraszania do współpracy Jasia Kapeli. X-kom zorientował się w tym, co się dzieje i uznał, że rezygnuje z zaplanowanej premiery. W oficjalnych mediach społecznościowych pojawił się komunikat wskazujący bezpośrednio na to, że problemem był Jaś Kapela. Firma przyznaje, że była to nieprzemyślana decyzja.

Mimo tego, że sprawa wydaje się zakończona, to jednak i tak będzie jeszcze długo budzić spore emocje. O tym świadczy chociażby wpis Nitrozyniaka opublikowany pod informacją od Revo jeszcze z momentu ogłaszania filmu.

Trudno powiedzieć, jakie stanowisko miały inne osoby, które brały w tym udział. Być może któraś osoba wypowie się w tym temacie, rozwiewając wątpliwości.