w

Mini Majk i Paulina zerwali? Youtuber dodał takie Story, usunął zdjęcia z Pauliną

Mini Majk na swoim Instagramie opublikował bardzo dziwne Story, które zdaniem wielu osób może odnosić się do jego związku z Pauliną.


Albo Mini Majk trolluje, albo nie wie, że tego typu rzeczy zawsze będą wzbudzać masę emocji. Youtuber nie wyjaśniając w ogóle, o co chodzi, napisał na swoim Instagramie, że nic nie trwa wiecznie.

Ludzie rozumieją to dwojako – albo jako porzucenie kariery youtubera, albo jako koniec związku Mini Majka z Pauliną. Opcji jest znacznie więcej, to takie po tych kilkunastu minutach są zdecydowanie najpopularniejsze. Oprócz tego Mini Majk zdecydował się usunąć większość zdjęć z Pauliną.

Dziwne Story Mini Majka

Można się było spodziewać, że wywoła to ogromne emocje. Widzowie od dawna spekulują, że para prędzej czy później się rozstanie, natomiast tego typu głosy pojawiały się już lata temu.

Tylko Mini Majk wie, co to oznacza. Możliwe, że za jakiś czas youtuber wyjaśni, o co tutaj chodziło. Youtuber oprócz tego zdecydował się usunąć także zdecydowaną większość zdjęć z youtuberką.

Na pewno jeszcze kilkadziesiąt godzin temu Paulina szukała dobrej restauracji na wyjście walentynkowe.

O co więc tutaj chodzi? Może o jakieś przypomnienie o sobie, czy coś w tym rodzaju – na razie trudno powiedzieć, natomiast Mini Majk już miał kilka takich akcji.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka