w

Mixer płacze mówiąc o Ekipie Friza, tęskni i ponownie przeprasza swoich widzów

Mixer już od dłuższego czasu przeżywa trudny okres. Teraz ewidentnie zaczęło go to przerastać.


Mixer już jakiś czas temu odszedł z Ekipy Friza. Od tamtej pory z nim samym i jego kanałem dzieją się dość dziwne rzeczy. Youtuber od kilku miesięcy przeżywa bardzo to, jaką szansę zmarnował i jak bardzo przytłoczył go świat, w którym się znalazł.

Mikołaj zarzuca wręcz sobie to, że nie osiągnął takiej ilości subskrypcji, obserwujących etc. za sprawą swojej osoby, a ludzi, którzy byli wokół niego. Dzisiaj sam nie wie, w którym kierunku pójść i co robić dalej.

Mixer płacze na Instagramie wspominając Ekipę Friza

Ekipa była i jest ogromnym projektem. Jedynym, który był w stanie osiągnąć tak wielkie liczby. Mixer był tego wszystkiego częścią, natomiast w pewnym momencie postanowił zacząć działać na własny rachunek. Od tamtej pory zaczęły się mniejsze i większe problemy. Mikołaj planował wiele różnych projektów, jednak niezbyt to wszystko wychodziło.

Widać, że nadal po kilku miesiącach jest rozdarty pomiędzy tym, jaką ma szasnę i ile osób nadal mu kibicuje i faktem, że jednak wiele mostów już spalił. Mixer na swoim Instagramie rozmawiał z widzami i w pewnym momencie po prostu zaczął płakać.

Youtuber wyjaśnia, że ciężko mu pogodzić się z tym, że stracił swoją szansę, bądź nie umie jej dobrze wykorzystać. Cieszy się, że ma tyle osób, które go wspierają, ale jednocześnie widać, że ciąży mu ta ogromna presja, jaka została na niego nałożona. Mixer wspomina też Ekipę i to, jak wyglądał pierwszy sezon.

Widzowie Mixera nadal go wspierają i życzą mu jak najlepiej. Trudno powiedzieć, co będzie dalej z youtuberem, który w końcu należał do najpopularniejszej grupy w polskim internecie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka