w

„Młoda Ekipa Friza” z pstryczkiem w nos Team X. Nawiązanie, którego większość nie zauważyła

Fot. https://youtu.be/lcfACbBMWXI

Genzie postanowiło dać pstryczka w nos Team X.


Od zawsze wiadomo było, że Team X w pewien sposób konkuruje z Ekipą Friza, choć tak naprawdę nigdy pomiędzy ekipami nie dochodziło do spięć. Co więcej, youtuberzy chętnie i często spotykali się ze sobą, nagrywali odcinki etc.

Teraz jednak Genzie, nazywane „nową Ekipą”, nagrało piosenkę, w której pojawia się nawiązanie do utworu Team X. Mało kto to zauważył, ale wygląda na to, że było to zamierzone.

Genzie, a Team X

Team X nagrało swoją piosenkę, która w teorii jest o Świętach, natomiast wiele osób w komentarzach pisało, że chodzi w niej głównie o pieniądze. Genzie postanowiło w pewien sposób nawiązać do refrenu, w którym pojawia się:

Pod choinką jest zaparkowany Bentley (…).

Genzie nagrało swoją piosenkę, w której dało się wyczuć nawiązanie do Bentley’a i pieniędzy, do których odnosi się Team X. Zresztą cała piosenka jest jakby kontrą do tego, co nagrało Team X.

Fajny jest prezent od serca, w głębi na pewno ty sam już to też wiesz  a nie pod choinkę ten Bentley, bo dla mnie to jedynie pusty flex jest (…).

Za tekst odpowiada między innymi Mortalcio, więc można się domyślać, że to jego drobny pstryczek w nos. Nie jest to zdecydowanie coś, co wywoła dramę czy będzie jakoś szczególnie kontrowersyjne.

Ludzi jednak zauważyli to nawiązanie, tak samo pod klipem Genzie, jak i pod teledyskiem Team X.

Genzie przypomniało, że w Święta chodzi przede wszystkim o bliskich i jak najbardziej jest to pozytywny przekaz.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka