w

Mokry Suchar vs Paramaxil po konferencji Fame MMA: “Przeproś piesku”. Suchar odpowiada

Paramaxil zdecydowanie jest jednym z bardziej elektryzujących polskich streamerów, który występuje na Fame MMA. Jego słowa zostały jednak zweryfikowane.


Walka Paramaxil vs Franio jest niesamowicie ciekawa. Ludzie spoza TTV głowią się nad tym, o co w tym chodzi, a Twitch w końcu ma “dymy”, których wszyscy oczekiwali. W sumie jest to bardzo ciekawy sprawdzian regulaminu Twitcha.

Od jakiegoś czasu TTV patrzy także na to, co streamerzy robią poza platformą. Wiadomo, że Fame MMA to miejsce, w którym padają niekiedy różne słowa. Od ludzi mamy potwierdzone wiadomości, że przykładowo Franio jest już masowo zgłaszany do supportu za Fame. Nie wiadomo, czy będzie to miało jakiekolwiek znaczenie, ale raczej nie – poprzednie konferencje z udziałem streamerów Twitch nie przełożyły się kompletnie na nic.

Paramaxil i Mokry Suchar

Przechodząc do samej sprawy Paramaxila i Suchara, to Paramaxil podczas konferencji wspomniał, że:

Stary, byłem TOP 5 streamerów Twitcha zanim dostałem bana.

Potem dodał:

Przez ostatnie 6 miesięcy mojego streamowania na Twitchu za każdym razem byłem między 1 a 6 miejscem jeśli chodzi o ilość godzin oglądanych (…).

Te słowa postanowił skonfrontować Mokry Suchar. Sprawdził on, czy faktycznie Paramaxil był w topce.

Paramaxil wyjaśnił więc, że chodziło mu o inny okres niż ten, który sprawdza Suchar:

Suchar ponownie więc to sprawdził i wyglądało to tak:

Klip i montaż: Coach Życia na Youtube

Czyli wychodzi na to, że Paramaxil finalnie był raz w TOP 5, potem dwukrotnie w TOP 7 i następnie dopiero w TOP 15.

Jakie to ma znaczenie dla całej walki Franio vs Paramaxil? Żadne, ale to i tak jedna z ciekawszych “potyczek” słownych, jakie miały miejsce po konferencji.