w

Murcix z Ekipy Friza przejdzie poważną operację z “łamaniem szczęki”. Szykuje jej się przerwa?

Jedna z osób w Ekipie Friza prawdopodobnie niedługo przejdzie operację.


Ekipa Friza zaczyna się rozpędzać, jeżeli chodzi o drugi sezon. Friz razem z członkami powołują do życia spółkę z zamiarem wejścia na giełdę. Widzów, którzy nie są tak bardzo w to zaangażowani nie będzie to zbytnio interesować i nie powinni odczuć większej różnicy. Dla nich najlepszą wiadomością jest fakt, że ten temat zdaje się być finalizowany.

Tymczasem Murcix ma ostatnio dość ciężki okres, szczególnie ze względu na odejście z Ekipy Mixera. Podczas ostatniego filmu mówiąc o tym nawet się wzruszyła.

youtu.be/5LNrMR9lIuE

Dlaczego Murcix będzie przechodzić operację?

Murcix chce zoperować sobie szczękę ze względu na to, że jest przesunięta w lewą stronę. Mimo noszenia aparatu na zęby i dbania o ten temat, będzie ją czekała poważna operacja. Nie jest to coś, co zagraża zdrowiu, natomiast jak słyszymy w wypowiedziach Marty, ma to być jej największy kompleks. To właśnie dlatego jej zdjęcia na Instagramie robione są tylko z profilu.

“Okazało się, że to jest grubsza sprawa i to wymaga operacji, takiej poważnej operacji. Dość poważnej, bo to jest jednak ingerencja, wydaje mi się… Jak ja sobie to wyobrażam, to wyobrażam sobie w ten sposób, że będą musieli mi tą szczękę złamać, żeby mi ją wyprostować.”

Shot: Telilos

Prawdopodobnie będzie to oznaczało małą przerwę youtuberki od udzielania się na Youtube i obecności w mediach społecznościowych. Póki co nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie odbędzie się operacja i w jaki sposób ma przebiegać. Wszystko to póki co to jedynie plany, które nie mają jeszcze konkretnej daty.

Marta jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Ekipie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 1.4 miliona osób, natomiast na Youtube zebrała 980 tysięcy subskrypcji.