w

Murcix z Ekipy Friza ujawnia, ile miesięcznie zarabia ze swoich filmów. Youtuberka podaje kwotę

Murcix jako kolejna zdecydowała się podać kwotę, jaką zarabia z Youtube.


Zarobki youtuberów to bardzo złożona sprawa. Głównie dlatego, że trudno określić średnią miesięczną. Wszystko bowiem zależy od współprac, deali i tego, jaki mamy miesiąc. Dla przykładu za reklamy w Internecie najlepiej zarabia się w czwartym kwartale roku.

W każdym razie wszyscy są w stanie podać mniej więcej przybliżone miesięczne kwoty. Średnia w przypadku tych popularnych youtuberów ze stabilną widownią spokojnie wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych i mowa tutaj o samych reklamach, bez współprac.

Ile zarabia Murcix?

Murcix w swoim odcinku odpowiedziała na najpopularniejsze pytania z Google. Znalazło się tam pytanie o zarobki i co zabawne, odpowiedź Boopa na to pytanie jeszcze z początków 2021 roku. Wówczas Marta dzieliła się informacją o średniej wynoszącej 20-25 tysięcy złotych.

Co się od tego czasu zmieniło? Teraz z samego Youtube’a Murcix ma zarabiać 7.5 tysiąca dolarów miesięcznie, czyli około 35 tysięcy złotych. W 2021 roku jej rekordowy miesiąc to były okolice 30 tysięcy, więc widać, że zarobki youtuberki mocno poszły do góry.

Wyświetlenia Murcix są dość stałe, choć ostatnio nieco spadły. 2.8mln do nadal bardzo dobry wynik, który – jak widać – spokojnie pozwala się utrzymać. Tym bardziej zastanawiająca jest sprawa mieszkania Murcix.

Oczywiście może Marta odkłada na inne mieszkanie, a może woli wydawać na inne rzeczy – tylko youtuberka wie, jak to u niej wygląda.