w

Mini Majk wygoniony z domu przez Paulinę. Youtuberzy z Ekipy Friza szczerze o ostatnim miesiącu

Paulina i Mini Majk na swoim filmie wprost mówią, że ostatni okres był najgorszym w ich związku.


Mini Majk i Paulina to para, o której w kontekście ekipowych związków mówiło się chyba najwięcej. Głównie dlatego, że mało kto wierzył w tę miłość i wydaje się, że dalej tak jest i to mimo upływu lat. Para ujawniła, że ostatnio wiele myśleli o zerwaniu. Tak samo Mini Majk, jak i Paulina.

W ostatnim odcinku pojawiły się kwestie związane właśnie z możliwym rozstaniem pary youtuberów. Jednocześnie warto wspomnieć, że Mini Majk był ostatnio na wakacjach sam, bez Pauliny. Teraz Paulina planuje wakacje bez Mini Majka.

Mini Majk musiał opuścić lokum

Z perspektywy trzeciej osoby może to wyglądać tak, jakby youtuberzy się po prostu ze sobą nie dogadywali. Tutaj osobne wakacje, tam wypowiadanie się o wspólnym mieszkaniu z dużą dawką pesymizmu. Do tego dochodzi cała wypowiedź o myślach na temat zerwania.

Jaki był najgorszy okres w związku? – pada pytanie.

No chyba ostatnio, nie? – mówi Mini Majk.

Zdecydowanie. Też widziałam gdzieś wyżej pytania, czy miałam w głowie myśl taką, żeby zerwać, więc w ostatnim czasie miałam taką myśl – dodaje Paulina.

W sumie ja też dla świętego spokoju.

Aha, dla ciebie dla świętego spokoju… 

Jak się kłóciliśmy non stop, to taka relacja nie miałaby sensu – odpowiada Mini Majk.

Ale musisz przyznać, że jednak ty byłeś winny temu wszystkiemu – prostuje Paulina.

Mini Majk tutaj mówił, że wina leży po obu stronach, natomiast Paulina przekonywała, że to ona wypisała Mini Majkowi, co robi nie tak. Ponoć poszło też o któryś odcinek. Co więcej, Mini Majk musiał, jak on to mówi – „opuścić lokum”.

Dla pary ostatni miesiąc był najtrudniejszy i choć w teorii wszystko się prostuje, to nadal są wzloty i upadki. Może to przez wzgląd na ogólne zachowanie Mini Majka i Pauliny, a może przez komentarze wielu osób, ale ludzie są przekonani, że w końcu się rozstaną. Często te ich odcinki, zamiast odpowiadać na pytania, dają powód do kolejnych spekulacji i plotek na ich temat. Dokładnie tak jest i tym razem.

Mini Majk ogólnie ostatnio miał lepszy okres, wiele osób podchodziło do niego pozytywnie po tym, jak rozdawał Majkelki na jednej z konferencji. W każdym razie dalej youtuberowi nie idzie zbyt dobrze pod względem ilości wyświetleń.

Na to także Mini Majk odpowiedział, że chodzenie do pracy na etacie przecież nie jest niczym złym i nie jest to jakaś ujma – przywołał tutaj przykład rodziców osób, które tak piszą.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka