Na ile czasu Paramaxil dostał bana na Twitchu? Jaką wiadomość otrzymał od Twitcha i co zamierza dalej?

Rozrywka

Reklama

Paramaxil uruchomił dzisiaj transmisję na Youtube i raczej już tam zostanie.

Reklama


Paramaxil po akcji z kolizją doskonale wiedział, że dostanie na Twitchu bana. Nikt jednak nie był pewien, na jaki dokładnie okres. Teraz już wiadomo, że jest to blokada permanentna bez możliwości odwołania się.

Streamer wspomina, że raczej zostanie już na Youtube. Przy poprzednim banie był załamany, natomiast teraz, gdy rozwinął swój kanał na platformie Google, widzi w tej sytuacji „szansę na rozwój”.

https://youtu.be/icXOZ2CfgSM

Permanentny ban Paramaxila na Twitchu

„Content Paramaxila nie pasował do Twitcha”, przynajmniej tak uważał Twitch. Co ciekawe, Paramaxil pokazał oświadczenie z kolizji, które ma być potwierdzeniem, że faktycznie nie była to jego wina. Twitch jednak sądzi, że takie sytuacje po prostu nie powinny mieć miejsca.

Reklama
https://youtu.be/icXOZ2CfgSM

Finalnie platforma postanowiła go zbanować na stałe. Wiadomość, którą streamer otrzymał od polskiego pracownika Twitcha, brzmi:

„Cześć Kuba, jak pewnie wiesz, Twój wczorajszy stream został zgłoszony ze względu na to, że w Twitch mamy surowe zasady dotyczące prowadzenia samochodu. Twój kanał zostaje zawieszony. Niestety ze względu na to, ze jest to Twoje 7 zawieszenie i 3 spowodowane niebezpiecznym prowadzeniem pojazdu, jest to zawieszenie permanentne bez możliwości odwołania się. Podobną informację otrzymasz oficjalną drogą mailową. Bardzo mi przykro, że do tego doszło, rozmawialiśmy na temat tego, że powinieneś zmienić content. Szkoda. (…) Niezależnie od tego, czy jest to Twoja wina, czy wina kierującego, tego typu sytuacje nie powinny mieć miejsca na Twitch.”

Najbardziej kontrowersyjne jest chyba ostatnie zdanie, w którym pracownik podkreśla fakt, że Twitcha nie interesuje, czyja to była wina. W tym momencie plany Paramaxila wiążą się bezpośrednio z Youtube. Można się spodziewać, że na swoim kanale będzie regularnie transmitował IRL. Choć jak słyszymy z jego wypowiedzi: „są też różne opcje”.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej