w

Na to nie wpadłby nikt oprócz streamerek Twitch

Ta pomysłowość to jest coś, co idealnie sprawdziłoby się w innych branżach, te pokłady kreatywności naprawdę się tam marnują.


Były na Twitchu bany za „łączenie łokci”. Osoby oglądające Twitcha wiedzą, o co chodzi – wszyscy inni mogą teraz spróbować złączyć łokcie wewnętrzną stroną rąk i pewnie się domyślą. Dziewczyny więc nie mogą robić tego bezpośrednio.

Ale pośrednio już jak najbardziej. Szczególnie, gdy jest to w jakiś sposób uzasadnione. Tutaj okazuje się, że przydaje się Fit Ring i gry, jakie są tam dostępne.

No na to by nikt nie wpadł

Jak wykorzystać „Ring” do tego, by w jakiś sposób uwidocznić swoje „argumenty”? Okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne. Twitch nie ma tutaj nic do gadania, bo streamerka po prostu gra.

Video

Geniusz. Czysty geniusz. Nie jest to łamaniem regulaminu, a działa na ludzi i widzów. Ten jeden klip został wyświetlony już ponad 117 tysięcy razy, a liczba ta dynamicznie rośnie.

I można się śmiać, ale naprawdę wykazać się taką kreatywnością to nie lada wyczyn. Z drugiej strony wiadomo, że chodzi o pokazanie ciała w taki sposób, by nie robić tego w basenowej kategorii.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka