w

„Pokaż to du…sko”. Fagata odpowiada na diss Oliwki Brazil leakując wiadomości

Fagata postanowiła odpowiedzieć na diss, jaki nagrała Oliwka Brazil. Standardowo okazuje się, że co innego w DMach, a co innego publicznie.


Gdyby ktoś rzeczywiście przejrzał DMy Fagaty, to naprawdę wielu influncerów miałoby tak dziwne rzeczy do tłumaczenia, że hit. W każdym razie, Oliwka Brazil nagrała na Fagatę Diss. Youtuberka postanowiła odpowiedzieć bezpośrednio na swoim Instagramie.

Przy okazji Fagata pokazała prywatne wiadomości, w których Oliwka Brazil mówi o nagraniu wspólnego utworu. Nie wiadomo jednak, jaki dokładnie był kontekst.

Fagata – odpowiedź Oliwka Brazil

Reklama

Według Fagaty, to wszystko jest jedynie robione pod promocję samej Oliwki Brazil, wokół którego zrobiło się wyjątkowo cicho. Dodatkowo sama Fagata pokazuje prywatne wiadomości:

Pojawiła się też odpowiedź wideo, w której mowa jest właśnie o robieniu dissa tylko pod ewentualną odpowiedź i nakręcenie liczb.

Video

Co dalej? Z tego wynika, że nic. Niewiele tam się więcej może wydarzyć, skoro Fagata zdecydowanie odcina się od tematu i zapowiada, że nie będzie nagrywać odpowiedzi na zaczepki.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka