w

Natan Marcoń, zawodnik Fame MMA w łóżku z dwoma ladyboy’ami

Natan Marcoń zgodnie ze swoimi zapowiedziami faktycznie wyjechał, czy raczej wyleciał z Polski.


Natan Marcoń ponownie pojawił się w znanym wielu osobom kraju. Ponownie trochę „poddymił”, choć póki co nie ma mowy o jakichś specjalnych streamach. Fakt, widok zawodnika w łóżku z dwoma ladyboy’ami wielu osobom przypomni stare czasy.

Tutaj nie ma o tym mowy, przynajmniej na ten moment. Póki co jest to jeden film i być może będzie coś więcej. Ale faktycznie, scena z łóżka jest dość… Charakterystyczna dla działalności Natana.

Natan odszedł póki co od walk

Reklama

Natan póki co nie walczy w żadnej federacji, choć oczywiście propozycji ma sporo. Zamiast tego chyba chce się skupić na swoim kanale i swoich mediach. Póki co jego kanał radzi sobie całkiem spoko:

Oczywiście tendencja jest spadkowa, ale każdy w tym środowisku boryka się obecnie z większymi, lub mniejszymi spadkami. Wracając jednak do sceny łóżkowej, to przy okazji Natan wbił szpilkę w swoich przeciwników:

Video

Te dźwięki na końcu… No także tego. Ponoć gdzieś ktoś stwierdził, że będzie to zabawne. Jest to na pewno puszczenie oczka do wszystkich, którzy mają w głowie pamiętne streamy Natana i Amadeusza.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka