w

Natsu x Kononowicz to najdziwniejszy cross na polskim Youtube. Kononowicz: “Laska? Z bur*elu?”

Takiego crossa chyba nikt się nie spodziewał. Na kanale “Mleczny człowiek”, który relacjonuje życie na Szkolnej, pojawiła się informacja, że do Kononowicza jedzenie Natsu. A na profilu youtuberki znalazła się zapowiedź, że faktycznie jej ekipa gdzieś jedzie.


Krzysztof Kononowicz ponownie zwrócił na siebie uwagę. Filmy z jego udziałem znowu mają bardzo dużą oglądalność, między innymi przez to, że Krzysztof jakiś czas temu trafił do szpitala. W każdym razie na jednym z filmów pojawiła się informacja o tym, że do Kononowicza jedzie Natsu.

Mało kto faktycznie w to wierzył, ale do momentu, kiedy na profilu Natsu nie pojawiła się faktycznie zapowiedź wycieczki.

Natsu x Kononowicz?

Jeżeli faktycznie Natsu wybiera się do Krzysztofa Kononowicza, to może to być jeden z najdziwniejszych crossów na polskim Youtube. Aż trudno to jakoś sensownie skomentować. Fragment z filmu na kanale Mleczny Człowiek z fragmentem, który już robi na TikToku furrorę:

Film: https://youtu.be/g0FUFaG_ID4

Jeżeli to wszystko prawda, to będzie to autentycznie niesamowicie dziwne spotkanie. Youtuberzy, szczególnie ci chcący uchodzić za family friendly, raczej udawali, że to “uniwersum” nie istnieje, nie chcieli mieć z nim nic wspólnego.