w

“Nie utrzymasz się po rozpadzie Ekipy Friza” Youtuber odpowiada, że wcale nie musi

Jeden z członków Ekipy Friza odpowiedział w jednym z wywiadów na wszystkie głosy odnośnie jego dalszej kariery.


Po “rozpadzie” Ekipy wiele osób komentowało, że poszczególni youtuberzy nie zdołają się utrzymać na Youtube. Najwięcej takich głosów było w kierunku Mini Majka, który to od wielu miesięcy nie zdobywa nowych subskrypcji.

Youtuber podczas jednego z wywiadów odpowiedział na wszystkie takie głosy, że właściwie nie musi już nagrywać i jeżeli powróci, to chce traktować to jako swoje hobby, a nie główne źródło zarobku.

Przerwa od nagrywania

Mini Majk potwierdził, że zrobił sobie przerwę od nagrywania:

(…) ja sobie zrobiłem na razie przerwę, ponieważ skupiam się na przeciwniku, mam robotę tutaj do zrobienia, chce iść dalej w tym, co robię i na razie sobie odpuściłem Youtube’a, ale nie mówię, że nie wrócę(…).

Youtuber w odpowiedzi na wszystkie komentarze mówiące o tym, że po rozpadzie Ekipy ten nie utrzyma się na Youtube, odpowiada:

(…) Ja nie mam takiego zamiaru, żeby się utrzymywać na Youtube, mogę to robić hobbystycznie, to nie będzie moje główne źródło dochodu.

Jak słyszymy, Mini Majk nie przejmuje się tym, że ludzie mogą w pewnym momencie zacząć o nim zapominać. W końcu walczy na HL, więc jednak nadal jest to osoba rozpoznawalna.

https://youtu.be/77KFL0Fqmxw

Z pewnością Mini Majk będzie miał teraz trudniejszy okres, jeżeli chodzi o Youtube i dlatego na pewno dobrze dla niego, że patrzy też poza tę platformę. Wcześniej pojawiały się informacje o tym, że pieniądze z walk youtuber będzie chciał zainwestować – może to właśnie ten kierunek będzie tym, w którym się odnajdzie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka