w

Holak kompletnie zgaszony na wywiadzie. Jeszcze jeden streamer miał odejść z Xayoo Industries

Podczas konferencji High League, na której znalazł się między innymi Holak, pojawiła się informacja o tym, że ktoś jeszcze miał odejść z Xayoo Industries.


Podejście ludzi do Holaka jest bardzo różne, choć po czacie widać, że większość ocenia jego postać negatywnie. W każdym razie, podczas konferencji High League kolejny raz został poruszony temat Xayoo Industries.

Trochę to przypomina sprawę Mixera, który po odejściu z Ekipy jeszcze kilka miesięcy mówił, nagrywał i odnosił się praktycznie tylko do Ekipy. Holak wszędzie jest pytany o XI i wygląda to trochę jak mielenie tego samego.

Ktoś jeszcze miał odejść z XI?

Holak podczas konferencji powiedział, że ktoś jeszcze miał odejść z Xayoo Industries. Konkretnie chodziło o Popo.

(…) ja jakby do żadnej tych rzeczy się nie przyczyniłem, na samym starcie, do donejtów, do niczego. Ja nie brałem w ogóle czynnego udziału w takich rzeczach, dla mnie to było krzywe, dla mnie to szło w złą stronę, dlatego decyzje były takie, jakie były. Od dłuższego czasu się to działo, tutaj Popo wiedział o wszystkich sytuacjach, o tym, co miałem w głowie. Sam Popo chciał odejść z ekipy, sam miał zrobić to poniekąd ze mną, nie zrobił tego, został finalnie w ekipie(…).

Jeżeli Holak mówi prawdę, to XI mogło znacznie bardziej ucierpieć. Dzisiaj w ogóle nie widać już żadnych konsekwencji odejścia Holaka oprócz nadal trwającego bana Japczana.

Podejście do Holaka jest raczej chłodne, co pokazał wywiad na kanale “Wspaniałe wywiady”. Oczywiście prawdopodobnie jest to żart, ale Wiksa w 9 sekund kompletnie zgasiła Holaka (tak, to cały wywiad):

Komentarze pod tym filmem mówią same za siebie:

Narracja w sieci w sprawie Holaka robi się bardzo jednostronna. Ma on walkę na High League, ale trudno powiedzieć, jak dalej potoczą się jego losy. Łatwo tutaj wyrokować, ale życie jest bardzo przewrotne i kompletnie nie wiadomo, co będzie dalej.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka