w

Nikita Magical odnaleziona. Nikola x Amadeusz Ferrari to niezła niespodzianka

Reklama

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. Nikola po wczorajszej akcji została odnaleziona u jednego z youtuberów.


Nikola zniknęła wczoraj kompletnie z radarów. Dzisiaj się odnalazła chyba w jednym z dziwniejszych miejsc. Okazuje się, że Nikola spiknęła się nie tyle z Ciosem, co Amadeuszem Ferrarim. Póki co wiadomo o tym stosunkowo niewiele, ale teorie o specjalnym ustawieniu całej tej sytuacji z rozstaniem nabierają rozpędu.

Jutro Amadeusz zapewne powie o tym więcej. Na jego Instagramie bowiem pojawiło się zdjęcie z podpisem „Gra rozpoczęta”, cokolwiek to oznacza.

Nikola i Amadeusz Ferrari

Reklama

Co to za projekt i ile wspólnego ma to z Magicalem? Na tym etapie naprawdę ciężko powiedzieć. Na okładce mamy kilka osób, w tym między innymi Truemana.

Sprawa ma się wyjaśnić jutro o godzinie 12:00 na kanale Amadeusza – kanał jest kompletnie świeży, ma nieco ponad 2 tysiące subskrypcji.

Nowy projekt? Istnieje taka szansa. Amadeusz na pewno dysponuje sporymi środkami na rozkręcenie czegoś więcej, niżeli te dziwne domy z randomowymi ludźmi. Oprócz tego jest tu także Trueman, który ponoć także ma bardzo dobrą sytuację finansową, pozwalającą chociażby na mieszkanie na Złotej.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka