w

Nikita pozwie Magicala za wczorajsze słowa. No grubo poleciał

Nikita uznała, że wystarczy. Z drugiej strony… wzajemnie ciągle o sobie wypominają, a jej narzeczony chce walki z Magicalem.


Jeżeli kompletnie nie jesteście w temacie Nikita i Cameraboy vs Magical, to musicie wiedzieć stosunkowo niewiele. Oni nadal co jakiś czas się ze sobą spierają. Ostatnio, po dłuższej przerwie, Nikita i Cameraboy (jej narzeczony) wyciągnęli, że Magical miał próbować włamywać się na konto Nikity.

Magical mówi, że to nie on. Narzeczeni, że jednak on. I tak się przekrzykiwali, w sumie niewiele z tego wynikało. Cameraboy chciał i nadal chce walczyć z Magicalem, natomiast Magical nie chce dać walki narzeczonemu Nikity.

Aż do wczoraj

Wczoraj coś jednak pękło. Chodzi o komentarz Daniela Magicala, który został zostawiony pod ogłoszeniem wspólnej niebieskiej platformy od Nikity i Cameraboya. Nikita po tym wprost napisała, że sprawa trafia do sądu. O co poszło? O to:

Nikita się uruchomiła i na TT wprost mówiła, że zbiera obecnie wszystkie klipy i będzie przekazywać je „odpowiednim służbom”. Trochę tylko nie wiadomo, co to znaczy. Czy zgłosi to do prokuratury, czy na policję, czy od razu pozew cywilny?

Video

W każdym razie Magical znowu odpowiedział.

Potem Nikita odpowiedziała:

Sprawa nie jest śmieszna, ale wyobraźcie sobie, że w sądzie będzie trzeba odtwarzać te wszystkie klipy, na których Magical mówi, co robił z Nikitą, a Nikita mówiła, co robiła z Magicalem. Przecież tam się przewijały i takie rzeczy:

Video

Cóż, życie. Te rozprawy, o ile w ogóle do nich dojdzie, na pewno będą dość ciekawe.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka