w

Ninja, popularny streamer Twitch podłoży głos pod główną rolę w serialu

Ninja wielokrotnie powtarzał, że chce oderwać się trochę od gier.


Ninja to popularny streamer, który po różnych przygodach powrócił na Twitcha. Ogląda go jedna nieporównywalnie mniej osób, niżeli w momencie jego największej popularności. Obecnie na streamach można zobaczyć widownię rzędu 10-15 tysięcy osób.

To zdecydowanie mniej, niż kiedyś. Przypomnijmy, że to właśnie Ninja bił rekordy oglądalności w 2018 roku.

Ninja podłoży głos pod główną postać w serialu

Tyler w różnych wywiadach, jakich udzielał w 2020 roku wspominał, że chce pójść nieco inną ścieżką, niż ta związana z grami. Dlatego szukał jakiejkolwiek ciekawej roli w serialu, filmie, czy kreskówce.

Najwyraźniej Tyler znalazł to, czego szukał. Na swoim oficjalnym profilu Twitter streamer wspomniał, że podłoży głos do głównej postaci w jednym z seriali. Niestety, zupełnie nie wiadomo jaki to serial.

Wiele osób uznało, że Ninja dostanie swój własny serial, natomiast w tej wiadomości nic takiego się nie pojawia. Nie ma mowy o kreskówce z Ninją, o której plotkowano już jakiś czas temu. Tyler miał w przeszłości kilka przygód z filmami, o których praktycznie nikt nie wie.

Głównie dlatego, że scena w Jumanji została po prostu wycięta, streamer nigdy nie pojawił się na wielkim ekranie, choć miało się tak stać. Trudno powiedzieć dlaczego scenę usunięto, natomiast musiał być ku temu dobry powód.