w

Ninja przeprosił streamerkę Twitch po tym, jak ta ujawniła, że miała myśli samobójcze po hejcie na nią

Ninja usunął wszystkie nagrania z kontrowersyjną streamerkę.


Alinity jest jedną z bardziej kontrowersyjnych streamerek. Przez ostatnie miesiące wielokrotnie znajdowała się na ustach widzów, którzy krytykowali ją za różne dziwne zachowania. Wszystko zaczęło się od “rzucania” kotem.

Streamerka wczoraj nie wytrzymała i rozpłakała się podczas transmisji. Przyznała, że po tych wszystkich wiadomościach niejednokrotnie myślała o samobójstwie.

Ninja przeprasza

Ninja był jedną z osób, które naśmiewały się z Alinity i jej zachowań. Po wyznaniu streamerki wiele osób ją przeprosiło i usunęło wszystkie prześmiewcze wpisy na jej temat.

Na pewno jest to dojrzałe zachowanie, które trzeba docenić. Szczególnie teraz, gdy tak dużo na Twitch mówi się o toksyczności i samobójstwie. Przypomnijmy, że wczoraj życie odebrał sobie jeden z najpopularniejszych twórców “Reckful”. Nawet na streamach wiele osób pisało mu wprost, by skończył ze sobą.

O takich rzeczach trzeba rozmawiać i wydaje się, że rok 2020 na Twitch będzie przełomowy tak samo w kwestiach związanych z toksycznością, jak i zrozumieniem.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka