w

Nitro leakuje informacje o Fame MMA 15. Niepokojące informacje “to będzie wstyd, co się wydarzy”

Nitro, jeden z polskich youtuberów, ujawnił dość niepokojące informacje o nadchodzącej gali Fame MMA 15.


Fame MMA 15 zbliża się wielkimi krokami. Na ten moment znana jest tylko data i udział Takefuna, ale w sieci pojawia się coraz więcej informacji o tym, co przygotowali włodarze. Najwięcej mówił o tym Nitro, choć standardowo trzeba pamiętać, by podchodzić do jego słów z dużym dystansem.

Przypomnijmy, że gala ma się odbyć 27.08.2022, więc już niedługo Fame MMA powinno ogłaszać swoich zawodników (na razie jest tylko Takefun). W tym momencie karta walk podana jest tylko na Wikipedii, ale i na to trzeba brać sporą poprawkę.

Nitro o Fame MMA 15

Nitro podczas streama wspomniał, że powróci formuła “no time limit”, choć nie wiadomo jeszcze, kto będzie w niej walczył. Jak mówi youtuber, to będzie wstyd. Sama karta walk ponoć ma być słabsza – “Fame MMA 14 miało mocniejsze nazwiska” – słyszymy. Jednocześnie Takefun komentuje, że to są walki, które ludzie chcą widzieć, więc może nie będzie tak źle.

Klip: AdixoN

Teraz pytanie, o ilu walkach faktycznie Nitro wie. Warto pamiętać, że to ogólnie może być sugestywne zdanie youtubera, które wcale nie musi się potem przełożyć na rzeczywistość.