w

Nitro za walkę w Fame MMA wcale nie dostał 750 tysięcy. Youtuber zarobił znacznie więcej

We wszystkich dotychczasowych informacjach odnośnie wynagrodzenia Sergiusza pojawiały się kwoty w okolicach 750 tysięcy za jedną walkę. To jednak okazuje się być zaniżoną kwotą.


Sentino, ale i sam Nitro mówił, że dostał za jedną walkę w Fame MMA “trochę więcej, niż 750 tysięcy”. Okazuje się, że to “trochę” było większą liczbą, niżsię wydaje. Przynajmniej tak wynika z odpowiedzi, którą Sergiusz wystosował do Kamerzysty.

Dla tych, którzy kompletnie nie wiedzą – od kilku dni Kamerzysta dyskutuje z Nitrem za pomocą mediów społecznościowych. Obaj wbijają sobie szpileczki, choć Nitro klasycznie sobie śmieszkuje z całej sytuacji, której zresztą nie bierze na poważnie.

Ile Nitro tak naprawdę dostał za walkę?

W jednej z takich potyczek pojawiła się kwestia wynagrodzenia. Kamerzysta, oferując Sergiuszowi walkę, wspomniał, że znajdzie mu taką federację, która godnie mu zapłaci, a nie “te grosze” które dostawał do tej pory.

Nitro, odpowiadając, prześmiewczo wspomniał, że sam Kamerzysta bił się za 600 tysięcy, a teraz jest tak bogaty, że oferuje o wiele większe wynagrodzenia. W każdym razie w tej niezbyt ciekawej wymianie zdań pojawiła się jedna interesująca wiadomość.

Na Prime się za 600 tysięcy biłeś. To, jak ty możesz kogokolwiek krytykować.

I tu pojawia się ciekawa kwestia, bo Nitro mówi, o ile więcej dostał pieniędzy od Kamerzysty:

Jak ja za walkę dostałem więcej od ciebie o 50%, ponad.

Skoro mowa jest tutaj o ponad 50%, to przyjmując, że Nitro ma na myśli 50% z 600 Kamerzysty, to musiał dostać przynajmniej te 900 tysięcy złotych.

Klip: B’Killer

Czyli wynagrodzenia youtuberów spokojnie sięgają miliona złotych. Trudno powiedzieć, kto jest w tym momencie najlepiej opłacanym zawodnikiem, ale nawet Monika Kociołek miała dostać “trochę mniej, niż milion”. Czyli możliwe, że ten pułap 900 tysięcy – milion dotyczył wielu osób.