w

Nitrozyniak zbanowany na Youtube. Konto z 2.4mln subskrypcji usunięte. Odpowiedź youtubera

Youtube zbanował Nitrozyniaka. Na ten moment nie wiadomo, czy chodzi o masowe zgłoszenia, czy decyzję Youtube.

@Aktualizacja

Powód bana jest już znany. Ne chodziło o wczorajszy materiał. Nitro został zbanowany z innego powodu, wcześniejszego złamania regulaminu – Więcej informacji – KLIK

@Aktualizacja2

Wiadomo, że bany są dożywotnie. Kanały nie zostaną odbanowane. Youtube potwierdza – KLIK

Aktualizacja3

Odpowiedź Nitra:

Czyli mamy bardzo ciekawą sytuację. Nitro oficjalnie ma dożywotnio zbanowane dwa kanały. Biuro prasowe Youtube’a potwierdza, że nie zostaną one przywrócone. Nie wiadomo, jak platforma podejdzie do stworzenia nowych kont, ale może to być coś w rodzaju bana na wizerunek.


Oryginalny artykuł:

Konto Nitrozyniaka na Youtube jest obecnie niedostępne. Kanał miał 2.4mln subskrypcji. W tym momencie po wejściu pokazują się dwa rodzaje komunikatów. Jeden mówi o niedostępności, drugi o złamaniu zasad Youtube.

Wygląda na to, że jest to manualny ban. Drugie konto od streamów również jest zbanowane. Raczej wątpliwe, by dwa kanały „spadły” w związku z ilością zgłoszeń. Komunikaty są różne, ale prawdopodobnie to Youtube ręcznie zdecydował o nałożeniu blokady.

Usunięte zostały dwa kanały. Jeden główny, na którym było 2.4mln subskrypcji i drugi do live’ów. Tam było z kolei około 315 tysięcy subskrypcji.

Odpowiedź Nitra jest krótka, przynajmniej na ten moment:

Nie wiadomo, czy kanały powrócą i jak wygląda status całej sytuacji od wewnątrz. Nie ma żadnych informacji na temat blokady „wizerunkowej” pokroju tego, co otrzymał chociażby Rafon. Póki co sytuacja jest rozwojowa.

Nitro miał publikować dzisiaj odpowiedź na film, który wczoraj zrobił niemałe zamieszanie. Jak widać, „akcja antywujkowa” tym razem podziałała, przynajmniej na ten moment na to wygląda. Przypomnijmy, że Nitro ma również permanentnego bana na Twitchu. Zapewne zrobi nowe konto na YT, albo do czasu złożenia odwołania nie będzie się zbytnio udzielał na platformie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka