w

O co chodzi w dramie Nitro vs Team x? Wyzwiska, plagiaty, stanowiska obu stron

Reklama

Od kilkudziesięciu godzin w Internecie trwa pewien spór pomiędzy Nitro, a Team X.

Reklama

Przypominamy, że informacje o dramach nie zawierają żadnych opinii, przedstawiają jedynie fakty, cytaty i streszczenia tego, co mówią obie strony.

Cała ta sytuacja rozpoczęła się od opublikowania przez Team X nowej piosenki. Tą słuchał na swoim streamie Nitro, którego uderzyło między innymi nieprawidłowe przeczytanie jednego z hiszpańskich słów. Klip z tej sytuacji:

Video

Nitro vs Team X

Dalej wszystko nabrało tempa. Na wypowiedź Nitro odpowiedziała Natsu, podkreślając, że Nitrozyniak zachował się bardzo wulgarnie.

Video

W międzyczasie wytłumaczyła także, skąd źle przeczytane słowo. Podobno powstała druga, poprawna wersja, ale brzmiała gorzej, więc opublikowano tę nieprawidłową.

Video

Na to pojawiła się także dłuższa, kilkuminutowa odpowiedź Nitra. Ten punktuje Natsu, wskazując nie tylko na pomyłkę w tekście, ale także możliwy plagiat piosenki Quebonafide i mocną inspirację teledyskiem Arianny Grande.

Video

Czy będzie to miało jakiś swój ciąg dalszy? Wątpliwe, nikomu z Team X raczej nie zależy na tym, by ciągnąć tę sprawę i niepotrzebnie się mieszać. Z resztą Nitro sam mówi, że zazwyczaj nie uczestniczy w tego typu sprawach, z dramy też bardziej żartuje, niżeli traktuje ją jakoś bardzo poważnie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka