w

Od czego tak naprawdę zaczął się konflikt Magicala z Rafonixem? Wspólne granie, którego nie zobaczycie

Ten konflikt jest chyba jednym z pierwszych, tak dużych w Internecie. Ale dzisiaj mało kto w ogóle pamięta, jak to się wszystko zaczęło.


To, że Rafonix grał kiedyś z Magicalem wiedzą chyba wszyscy. Jak to się więc stało, że po kilku latach spotykają się w sądzie i tak bardzo nie lubią? Z perspektywy czasu jest to dość zabawne, bo dzisiaj raczej nikt szczególnie by się za to nie obraził.

Ale ludzie są starsi, pewne rzeczy zostały powiedziane i nie da się ich cofnąć. Prawdziwy powód tego całego konfliktu jest dzisiaj dość zabawny. Każdy wie, że panowie się ze sobą nie lubią, ale dlaczego?

Dlaczego oni się nie lubią?

Większość filmów, klipów, informacji na temat absolutnych początków jest już usuniętych. Zachowały się tylko skrawki, natomiast Magical pokłócił się z Rafonixem tak naprawdę o Tibię. Magical grając w Tibię dołączył do ekipy Rafonixa i normalnie z nim grał. To był jakiś 2015 rok.

Nic tam się wielkiego nie działo. Daniel streamował, natomiast te 8 lat temu Rafonix jeszcze nie istniał jako streamer.

Magical w pewnym momencie zrobił sobie 2-tygodniową przerwę od transmitowania. Wówczas Rafonix wpadł na pomysł, by samemu uruchomić streama. I to był moment, który w ogóle jest absolutnym początkiem ich spiny. Rafonix wierzył, że gra w Tibię o wiele lepiej i ludzie do niego przychodzili właśnie z tego względu.

Daniel uznał to jako wybicie się na nim. Gdy wrócił, Rafonix ze swoją ekipą chodzili za nim i go likwidowali (w Tibii) raz za razem, na co Magical mocno się irytował. Potem, wraz ze wzrostem agresji, Rafonix zamawiał Magicalowi panie lekkich obyczajów. Normalnie by to nie wyszło poza grę i było dość zabawne, ale Internet w tamtych latach był zupełnie inny.

Wyobraźcie sobie, że dzisiaj ktoś ma z kimś konflikt i zamawia mu do domu „atrakcje”. No abstrakcyjne. A wtedy było to normą wśród internetowych trolli. Potem poszło to już lawinowo. Zaczęły się słowne przepychanki, między innymi o dziewczyny i tak trwa to w zasadzie do dzisiaj.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka