w

“Odchodzę z Internetu” – zakończyła się drama DanielMagical i Nikola vs youtuberka

Uniwersum, które samo się nakręca i dalej żyje obok wszystkiego, co dzieje się na Youtube czy Twitch.


Czasami na TT dzieją się rzeczy, które nie wychodzą poza tę platformę. Niczym w ogóle osobna planeta, w której funkcjonuje sobie świat, gdzie Magicale nadal są bardzo popularni. Ich Tiktoki notują ogromną oglądalność, a na streamach siedzi po kilka, kilkanaście tysięcy osób.

I tak Daniel Magical i Nikola posprzeczali się z youtuberką, która jakiś czas temu dawała dość specyficzny koncert. Nikola na streamach mówiła dość mocne rzeczy, a youtuberka odpowiadała.

Lasuczita vs DanielMagical i Nikola

Drama ta trwała krótko i co zabawne, zakończyła się oficjalnymi przeprosinami. Wiadomo, że Magicalowi ani jego dziewczynie nie są potrzebne dodatkowe problemy prawne, więc gdy zaczął się temat „pełnomocników”, to pojawiły się przeprosiny.

Ja od jutra działam z moim pełnomocnikiem, by zakończyć tę waszą paradę pat***gi.

Sam Magical był obok tej sytuacji, niewiele się udzielał, a przynajmniej tak to wygląda z różnego rodzaju klipów. Przeprosiny Nikoli, nagrane oficjalnie na streamie:

Po całej tej sytuacji Lasuczita ogłosiła, że odchodzi z Internetu i „nie wróci jutro, za dwa dni czy tydzień”, więc pewnie znając influencerkę mowa tutaj o odejściu na jakiś tydzień i jeden dzień.

Drama szybka, ale tyle wystarczyło, by na TikToku pojawiło się ogromne poruszenie w związku z całą sytuacją. Można się śmiać, ale to oglądają i śledzą dziesiątki tysięcy ludzi.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka