„Odchodzę z Internetu” – zakończyła się drama DanielMagical i Nikola vs youtuberka

Rozrywka

Reklama

Uniwersum, które samo się nakręca i dalej żyje obok wszystkiego, co dzieje się na Youtube czy Twitch.


Czasami na TT dzieją się rzeczy, które nie wychodzą poza tę platformę. Niczym w ogóle osobna planeta, w której funkcjonuje sobie świat, gdzie Magicale nadal są bardzo popularni. Ich Tiktoki notują ogromną oglądalność, a na streamach siedzi po kilka, kilkanaście tysięcy osób.

I tak Daniel Magical i Nikola posprzeczali się z youtuberką, która jakiś czas temu dawała dość specyficzny koncert. Nikola na streamach mówiła dość mocne rzeczy, a youtuberka odpowiadała.

Lasuczita vs DanielMagical i Nikola

Reklama

Drama ta trwała krótko i co zabawne, zakończyła się oficjalnymi przeprosinami. Wiadomo, że Magicalowi ani jego dziewczynie nie są potrzebne dodatkowe problemy prawne, więc gdy zaczął się temat „pełnomocników”, to pojawiły się przeprosiny.

Reklama

Ja od jutra działam z moim pełnomocnikiem, by zakończyć tę waszą paradę pat***gi.

Video

Sam Magical był obok tej sytuacji, niewiele się udzielał, a przynajmniej tak to wygląda z różnego rodzaju klipów. Przeprosiny Nikoli, nagrane oficjalnie na streamie:

Video

Po całej tej sytuacji Lasuczita ogłosiła, że odchodzi z Internetu i „nie wróci jutro, za dwa dni czy tydzień”, więc pewnie znając influencerkę mowa tutaj o odejściu na jakiś tydzień i jeden dzień.

Video

Drama szybka, ale tyle wystarczyło, by na TikToku pojawiło się ogromne poruszenie w związku z całą sytuacją. Można się śmiać, ale to oglądają i śledzą dziesiątki tysięcy ludzi.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej