w

Odpowiedź Natsu na wyciek filmów „Proszę Was, byście dali mi żyć”. Sprawa jest na policji

@https://www.instagram.com/natalia.karczmarczyk

Natsu wypowiedziała się w swojej sprawie. Nie ma już wątpliwości.


Dzisiaj w nocy w sieci pojawiły się filmy, które miały przedstawiać polską youtuberkę. Po wielu spekulacjach Natsu ustosunkowała się do całej sprawy w chyba najlepszy możliwy sposób. Youtuberka poprosiła, by nie udostępniać filmów i zdjęć, gdyż, jak słyszymy, jest to nielegalne.

Cała sprawa wylądowała również na policji. Trudno jednak stwierdzić, jak to finalnie się skończy. Natsu mówi, że nigdy nie chciała wracać do tego okresu w swoim życiu, była „głupia, młoda i omamiona.”

Odpowiedź Natsu

Widać, że sprawa dotyczy dorosłej osoby, która jest świadoma całej sytuacji. Z tego powodu większość zapamięta przede wszystkim prośbę o to, by postrzeganie Natsu przez widzów nie zmieniło się.

„Proszę Was, byście dali mi żyć, tworzyć i robić to, co kocham i żebyście dali mi tę możliwość. Bo tak, jak mówię, kocham swoje życie, takie, jakie jest i nie chciałabym, żeby się zmieniło, dlatego bardzo Was proszę, żeby tego nie rozpowszechniać.”

Opinii i wypowiedzi na ten temat jest bardzo dużo. To, czy wszystko to będzie miało jakikolwiek wpływ na karierę Natsu, okaże się dopiero za jakiś czas.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka