w

Olciak93 faktycznie nie dostała tego mieszkania, skoro zadaje takie pytania

Olciak93 gdzieś tam wciąż przewija się w przestrzeni publicznej. Szczególnie że dziewczyna ostatnio pisała do Natana odnośnie filmu na Wardęgę.


Wiadomo, że później to ludzie już bardziej memowali z tego mieszkania, ale nadal temat ten się przewija. Większość ludzi już zapomniała o Olciak, natomiast dziewczyna przypomniała sobie ostatnio przy okazji pisania do Natana.

Jak się okazuje, Olciak dalej ma za złe Sylwestrowi „zniszczenie jej życia”. Dlatego masa ludzi znowu zaczęła śledzić jej media społecznościowe, w których pojawiają się niekiedy bardzo specyficzne pytania.

Kim jest sama Olciak? To dziewczyna, która udzieliła słynnego wywiadu, od którego zaczęła się cała afera wokół Stuu, Boxdela etc. To jej film był tak bardzo krytykowany.

Niedawno Olciak powróciła, przy okazji z Natanem Marconiem. Natan ujawnił, że Olciak pisała do niego w sprawie Wardęgi.

Takie jak przykładowo to

Ludzie się śmieją, że Olciak na pewno nie dostała mieszkania od Boxdela, skoro pyta o kredyt na coś droższego bez jakiejkolwiek zdolności kredytowej i umowy o pracę.

Czy Olciak jeszcze kiedyś powróci do internetowej działalności? Niby przewijały się jakieś teorie o tym, że chce później streamować etc. ale nic z tego nie znalazło potwierdzenia ani w słowach Olciak, ani w czynach.

Ostatnia jej aktywność poza Instagramem to właśnie napisanie do Natana i wcześniej, 3 miesiące temu, film z jej perspektywą, która jednak nie obeszła zbyt wiele osób.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka