Paramaxil dostał permanentnego bana, ale został odbanowany po złożeniu odwołania

Rozrywka

Reklama

Paramaxil potwierdził, że jego kanał został permanentnie zbanowany. Ta historia ma jednak dla streamera szczęśliwe zakończenie.


Paramaxil ostatnio otrzymał dwa bany w bardzo krótkim odstępie czasowym. Jeden z nich okazał się być banem permanentnym. To dlatego na Instagramie streamera pojawiła się wiadomość o tym, że świat jest niesprawiedliwy.

Wiele osób uważało, że ban nie jest „permem”, gdyż na Twitchu streamer dalej ma status partnera. Dzisiaj wiadomo jednak, że to niewiele znaczy.

Reklama

Rzeczywiście to był perm

Reklama

Paramaxil pokazał zrzut ekranu, który potwierdza permanentną blokadę.

Kanał został zablokowany, natomiast dalej Paramaxil miał możliwość odwołania się, z której skorzystał. W efekcie po kilku dniach ogromnego stresu Kuba został odwieszony.

„Ale nie chciałem was martwić tą informacją, dlatego wstrzymałem się trochę na czas rozpatrzenia mojego odwołania i teraz o godzinie 3:11 stało się to:”

„To” oznacza odbanowany kanał. Póki co nie wiadomo, kiedy odbędzie się pierwsza transmisja, natomiast na pewno streamy trochę się zmienią. Kolejny ban może oznaczać brak możliwości powrotu.

Warto też wspomnieć, że VOD z dnia, w którym pojawił się ban został całkowicie usunięty. Prawdopodobne chodziło tutaj o niebezpieczną jazdę samochodem, choć nie jest to potwierdzona informacja.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej