w

Pasha pokazujący środkowy palec nagrany na Stop Cham. Ostra kłótnia z innym kierowcą

To chyba jedna z dziwniejszych ostatnio sytuacji. Wszystko wskazuje na to, że to faktycznie Pasha był osobą, która pokazała innemu kierowcy środkowy palec.


Wszyscy doskonale wiedzą, kim jest Pasha. Jarek ma bardzo charakterystyczny głos i sylwetkę, a w dodatku znany jest przede wszystkim z CS-a. W ogóle o tej sytuacji wiedziało bardzo mało osób, ale klip zaczął krążyć po Twitchu i naturalnie dotarł także do nas.

Ludzie nie mają wątpliwości, że jest to Pasha, natomiast nie widać tutaj jego twarzy. Słychać głos, widać sylwetkę, ale to wszystko. W ogóle widok Jarka na skuterku jest dość osobliwy. Miętówkowa Vespa, o ile to faktycznie Vespa i wielki chłop.

Pasha pokazujący środkowy palec

Sam Pasha nigdy się do tego nie odniósł, klip ma kilka ładnych miesięcy, kamera pokazuje 2020 rok, ale zapewne jest ona źle skonfigurowana. Nie wiadomo, co się stało przed włączeniem kamery, a raczej rozpoczęciem zapisu:

Video

Głos Pashy jest bardzo charakterystyczny i to stąd ludzie byli w stanie ocenić, że to może być Jarek. Do tego postura – istnieje spora szansa, że to rzeczywiście legenda polskiego CS-a. Z drugiej strony nie mamy 100% pewności.

Wrzucone to było na Youtube kilka miesięcy temu, Wycinek z odcinka Stop Chama ma już 7 miesięcy, ale ludzie dopiero teraz się o tym dowiedzieli. A teraz naturalnie dowie się jeszcze więcej widzów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka