Paulina wyleczyła się po Mini Majku. Youtuberka ma taki profil na Tinderze

Rozrywka

Reklama

Wygląda na to, że była dziewczyna Mini Majka pozbierała się już po związku z youtuberem.

Reklama


Na ten moment nie możemy potwierdzić prawdziwości profilu, choć informacje o tym wysyłały niezależne, niepołączone ze sobą osoby.

Paulina rozstała się z Mini Majkiem w lutym tego roku. Po tych kilku miesiącach najwyraźniej zdążyła się wyleczyć, wiele osób bowiem podaje jej profil na Tinderze. Trudno powiedzieć, czy faktycznie youtuberka tam jest, ale konto ma teoretycznie weryfikację.

Są różne zdjęcia tego samego profilu, więc raczej on istnieje – sami nie możemy tego jednak potwierdzić, więc należy podchodzić do tego z dystansem. Weryfikacja Tindera też nie jest jakaś nieomylna.

Była dziewczyna Mini Majka, Paulina, na Tinderze

Większość generatorów w sieci używa tych samych schematów. Tzn. wyświetlają głównie kafelek z pierwszym zdjęciem. Można ustawić ich ilość, ale na części screenów z profilem ponoć należącym do Pauliny widać zdjęcia inne, niż pierwsze.

Reklama

To najpopularniejsze zdjęcie to 3 kafelek:

https://wykop.pl/wpis/71251651/a-kogo-my-tu-mamy-profil-zweryfikowany-0-0-tinder-

Czy da się to podrobić? Oczywiście, że tak. To konkretne zdjęcie opublikowano na Wykopie. Screen pochodzi z 18:34, wpis z 18:36. Sam użytkownik pisze, że profil nie ma podanego Instagrama „ani nic”.

Inny screen zrobiony po kilku godzinach:

https://wykop.pl/wpis/71255511/karzel-wykorzystany-to-czas-na-prawdziwego-boltza-

Możliwe też, że jest to robione pod odcinek, jakich na polskim Youtube już było całkiem sporo. Wiele influencerek w sumie miało Tindera, ale finalnie były one usuwane przez samą platformę za „podszywanie się”.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej