w

Przeciek z GTA 6 ujawnia, że gracze dostaną informacje jeszcze w marcu

Według przecieków Rockstar Games poinformuje społeczność o pracach nad GTA 6 do końca marca.


Kolejne przecieki na temat Grand Theft Auto 6. Według nich Rockstar poda do wiadomości publicznej informację o rozpoczęciu prac nad kolejną częścią swojej gangsterskiej serii do końca marca. Prawdopodobnie miejscem akcji „szóstki” będzie znane z najbardziej lubianej części GTA – Vice City.

Co jeszcze wiemy na temat najnowszej części z serii Grand Theft Auto?

Z informacji, które możemy uzyskać z poniższego wpisu, wynika, iż potwierdziły się inne, starsze przecieki. Jednym z nich jest chociażby fakt, że w GTA 6 spore znaczenie odegra handel narkotykami. Być może będzie to nawet niebagatelny kawałek fabuły, gdyż ma ona być oparta o temat karteli, ponieważ w poprzednich częściach poruszana już była tematyka gangów, mafii i FBI. Kolejną istotną informacją z poniższego przecieku jest wielkość mapy, która ma być ogromna i zadowolić wszystkich graczy.

Dodatkowo Rockstar planuje w ciekawy sposób stworzyć GTA Online, bowiem zamierzają podzielić je na dwa ogniska – role-play, czyli odgrywanie postaci oraz nieco luźniejszą rozgrywkę. Cały wpis można przeczytać poniżej.

Nie możemy potwierdzić powyższych informacji bez oficjalnego oświadczenia Rockstara, lecz wydają się one bardzo prawdopodobne. Jeśli przecieki się sprawdzą, to już wkrótce dowiemy się jaka jest prawda. Sam operator posta zapowiedział, iż postara się uzyskać więcej informacji i już wkrótce opublikować je na tym samym forum.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z GTA