w

Pierwsze filmy QueenOfTheBlack wylądowały na pomarańczowej platformie. Jest dziwnie

W sumie w Internecie jest kilka różnych filmików z QueenOfTheBlack, choć na pomarańczowej platformie znalazł się tylko jeden z nich wszystkich.


Trudno powiedzieć dlaczego, ale QOTB wzbudza ogromne emocje wśród osób zainteresowanych Youtube’m. Szczególnie po jej przejściu na pomarańczową platformę, gdzie w teorii miały się znaleźć filmy przeznaczone dla osób starszych. Efekt tego jednak taki, że póki co daniem głównym jest kogut (wiecie, c**k, kogut).

W sieci jest jednak kilka filmów, które są czymś w rodzaju wstępu do tego świata.

Link do całości, o który pyta kolega – KLIK

Kontrowersja goni kontrowersję

Nie jest tak, że PH pozwala publikować wszystko, co się tylko chce. Z tym, że QOTB póki co chyba sama nie wie, o co jej chodzi z tym projektem. Pierwszy materiał jest filmem z kurą.

Miało to być chyba żartobliwe, natomiast w sumie wyszło cringowo. Łącznie film obejrzało 114 tysięcy osób, czyli raczej nie tyle, ile influencerka zakładała. Może dlatego, że miniatura zdradza tutaj wszystko. Link, o który prosi kolega do tego filmu – KLIK.

Youtuberka już odpowiedziała na zdanie ludzi pisząc:

I chyba w tym wszystkim o to chodzi, by budzić kontrowersję. Póki co konto na PH ma być tylko dla osób z premium, a te bez premium zapewne będą dostawać tego typu materiały, jak ten z kogutem.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka