Po 1.5 roku przerwy do treningów wraca youtuber, od którego zaczęło się całe Fame MMA

Rozrywka

Reklama

Fame MMA zaczęło się od niesamowicie popularnego wówczas konfliktu, który na zawsze wszystko zmienił.


Fame MMA było pretekstem do wyjaśnienia jednego z pierwszych, tak dużych konfliktów streamerów i jednocześnie youtuberów. Mało kto pamięta czasy wywoływania duchów, a jeszcze mniej ludzi sądziło, że wszystko to będzie miało swój finał w więzieniu.

Przypomnijmy, że całe Fame MMA zaczęło się tak naprawdę od spięcia Daniela Magicala, który na ten moment przebywa w więzieniu i Rafonixa. To właśnie podczas Fame MMA 2 doszło do słynnego złamania nogi.

Powrót po 1.5 roku przerwy

Reklama

Rafonix, który robił sobie przerwę ogólnie od treningów poinformował już oficjalnie, że wraca. Istnieje więc szansa, że znowu zawalczy. Gdzie tam nieoficjalnie nawet mówi się, że może z Łukaszem Magicalem, czyli młodszym bratem Daniela.

Reklama

Jak sam Rafonix pisze, przerwa dobrze zrobiła jego psychice i jest na tyle nieźle, że youtuber może wrócić do regularności na Twitchu. Rafon wielokrotne pokazywał, że umie powracać do Internetu i zazwyczaj odnosił przy swoich projektach sukcesy.

Dużą przeszkodą dla youtubera był zakaz od Youtube i ograniczenia z nim związane. Gdy wydawało się, że wszystko jest już uregulowane, to kanał na Youtube znowu został zbanowany.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej