w

Po Fame MMA 20 zawodnik ma złamany oczodół i nos

Ciosy okazały się bardzo mocne, niespodziewanie wręcz mocne. Na to wskazują obrażenia zawodnika po jego walce.


Złamany nos to jedno, ale złamany oczodół to inna liga. Już po kilku ciosach było widać, że coś jest nie tak z okiem zawodnika. Teraz wiadomo, że doszło tam do mocnego złamania. Nie jest to jakieś zaskakujące, bo już po kilku sekundach od ciosu oko Tomka Olejnika zaczęło mocno puchnąć.

Do końca walki zawodnik praktycznie nie widział już na jedno oko. Teraz wiadomo, co tam się dokładnie stało i jakie są szkody.

Złamany oczodół i nos

To, że poszedł nos nie jest problemem. Oczodół to już skomplikowana sprawa. Choć to też wszystko zależy od tego, jak mocno wszystko jest uszkodzone. Tomek na pewno będzie na bieżąco informował swoich odbiorców o stanie zdrowia.

Tomek Olejnik na pewno miał momenty, gdy wyglądał lepiej. Starcie z Wronkiem w sumie mu pokazało, że jeszcze naprawdę długa droga przed nim. Z drugiej strony widać było, że niekoniecznie wie, na co się pisze.

Wronek finalnie okazał się gościem, który w oktagonie doskonale wiedział co robi. Naprzeciwko był Tomek Olejnik, który jednak nie jest najmocniejszym zawodnikiem w całej federacji.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka