w

Po latach przypadkowo okazało się, że Pokimane, popularna streamerka używa cały czas filtrów

Pokimane zaprosiła na swój stream xQc, któremu ewidentnie coś nie pasowało w swoim wyglądzie. Okazało się, że streamer zauważył na sobie specjalne filtry.


Pokimane to jedna ze zdecydowanie najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych streamerek na świecie. Na jednej z ostatnich jej transmisji pojawił się xQc, który potem zauważył, że u Poki wyglądał nieco inaczej, niż normalnie.

xQc już u siebie na streamie wyjaśnił, że u Pokimane miał nałożone specjalne filtry, które sprawiały, że wyglądał po prostu lepiej. Przy okazji wyjaśnień w kwestii zmiany swojego wyglądu, streamer w pewien sposób wkopał Poki.

Filtry na kamerze

Oglądając Twitcha raczej mało kto zastanawia się nad tym, czy dany streamer, lub streamerka ma nałożone filtry. Ale tak, to się dzieje i jest dość powszechne, szczególnie w Korei. Teraz wyszło to u Pokimane.

Standardowo sprawa zrobiła się głośna, a na czatach większości streamerek pojawili się ludzie, którzy każą im machać rękami przed kamerą. Wszystko to dlatego, że takie machanie psuje filtry.

Trudno powiedzieć, czy w ogóle w jakikolwiek sposób wpłynie to na Pokimane. Streamerka prawdopodobnie nie używa tego cały czas – byłoby to widoczne na vlogach, czy streamach u innych osób.