w

Po ostatniej “dramie” powstaje diss na Multiego, popularnego youtubera i streamera Twitch

Multi jest znany tak samo w świecie muzycznym, jak i streamerskim oraz youtubowym. Wiadomo, że ostatnia “drama” niedługo ma do niego wrócić.


Multi jest osobą, którą kojarzy praktycznie każdy. Ostatnio miał lekką dramę z Oliwką Brazil, która – przypomnijmy – usunęła wszystkie Story i kompletnie zablokowała możliwość odpowiadania jej na Instagramie.

Teraz ponoć to ma wrócić za sprawą dissa. Boxdel podczas Aferek ujawnił, że Oliwka planuje lub już nagrała dissa na streamera. Można się domyślać, że będzie to coś naprawdę dziwnego. Trudno powiedzieć, dlaczego raperka w ogóle chce ciągnąć tę sytuację, ale może zwyczajnie lubi kontrowersje.

Multi vs Oliwka Brazil, część 2

Informację o powstającym dissie ujawnił Boxdel podczas swojego programu “Aferki”. Jest to dość zaskakująca informacja, biorąc pod uwagę fakt, że drama ta skończyła się dla Oliwki Brazil praktycznie tylko krytyką jej twórczości i “odklejki”.

Na pewno będzie to coś mocno komentowanego. Cała społeczność Twitcha i TikToka wie o sprawie i zapewne nie odpuści. Jeżeli chodzi o rozgłos, to zdecydowanie gra jest warta świeczki. Pytanie tylko, czy reputacja Oliwki Brazil nie ucierpi na tym zbyt mocno.